0 539 655 84 60

Şimdi Ara

0 539 655 84 60

Email

info@zirvehurda.com

Hizmet Bölgesi

Türkiye Geneli

Paletçi

En Yakın Paletçi

Avrupa Palet

İkinci El Palet

Avrupa Yakası Paletçi

Anadolu Yakası Paletçi

İstanbul Paletçi

Hurda Alan Yerler

Hurda Alan Yerler

Hurda Alan Yerler

Hurdacılar olarak bizler çok önemli bir işi icra ediyor olmaktan çok gururluyuz. Hurda geri dönüşümlerinin hem ülke üretiminde çok önemli role sahip sanayi faaliyetlerindeki ham madde gereksinimini sağlaması açısından hem de çevre sağlığı için kaynakların verimli kullanılması açısından ne kadar önemli olduğunun bilinciyle her işimizi özenle yaparız.

Zirve Hurdacılık olarak hurda alan firmalar arasında 7/24 olarak hizmet veren sayılı hurdacı arasında yer alıyoruz.

Hurda alan firmalar arasında her hurdacı, yüksek tonajlı toptan hurda alımı gerçekleştirecek gerekli ekip ve ekipmanlara sahip değildir. Bu nedenle özellikle toptan hurda alımlarınızı ‘doğru’ bir şekilde yapmak için durmaksızın çalışıyoruz.

Hurdaların sınıflandırma ve tartım işlemlerini, siz değerli müşterilerimizle birlikte şeffaf bir şekilde yaprak hurda alan firmalar arasında işini bu denli özenli yapan nadir hurdacılar arasında yer almaktayız. Çünkü müşteri memnuniyetini her şeyden önce tutarak aksiyon alıyoruz.

Alanında uzman personel kadromuz ve tam donanımlı ekipmanlarımız ile toptan hurda alımını sizin için en iyi yapacak hurdacı firma biziz.