0 539 655 84 60

Şimdi Ara

0 539 655 84 60

Email

info@zirvehurda.com

Hizmet Bölgesi

Türkiye Geneli

Paletçi

En Yakın Paletçi

Avrupa Palet

İkinci El Palet

Avrupa Yakası Paletçi

Anadolu Yakası Paletçi

İstanbul Paletçi

Sarı Hurda Alımı

Sarı Hurda Alımı

Sarı hurda aslında pirinç üzerine çinko maddesinin bakıra katılmasıyla elde edilir. Sarı diye adlandırılan pirinç içerisinde birçok element bulundurur. Bu elementler ilk olarak kurşun, arsenik, fosfor, kalay, nikel ve antimondur. Sarı hurda, kişilerin kullanması ile birlikte artık kullanımı olmayan maddeye denir. Bizler sizler için sarı hurdası alımı hizmeti veriyoruz. Bu sayede geri dönüşüm gerçekleştirirken sizleri de atıklarınızdan kurtarmış oluyoruz. Çünkü sarı hurda kullanımı bittiğinde tamamen yer kaplamaktan başka bir işe yaramayan maddedir.

Sarı Hurdası Alımı Nasıl Gerçekleşir?

Sarı hurdası alımı firmamız tarafından oldukça kolay bir şekilde gerçekleşir. Sizlerin elinizde bulun hurda diye tabir edilen sarı maddesini ayırmanız gerekir. Ardından ne kadar ürününüz bulunuyorsa firmamıza verebilirsiniz. Bu esnada hem çevreye karşı bir tutum gerçekleştirmiş olursunuz hem de kendinizi kötü bir görünümden kurtarmış olursunuz.

Bedavaya hizmet asla bulunmaz. Sizlerin kullanım ömrü dolmuş olan sarı hurdalarınızı belirli miktar karşılığında alarak işlem gerçekleştiriyoruz. Bu durum da kullanmadığınız maddeler üzerinden kazanç elde etmiş olursunuz.

Sarı Hurda Alındığında Ne Yapılır?

Sarı hurdası alımı yaptığımızda kişilerin en çok merak ettiği konu hurdaların ne olacağıdır. Hurdalar sizlerden alındığı takdirde geri dönüşüme uğrar. Geri dönüşüm ile birlikte topluma yararlı olacak şekilde konumlandırılır. Bu sayede çevreye bir zarar veremeden geri dönüşüme sizler de katkıda bulunmuş olursunuz.

Sarı Hurda Bir Maden Midir?

Sarı maddesi bir madendir. Aynı şekilde hurda haline gelmiş yani kullanılamayacak durumda olan sarı hurdası da bir madendir. Hurda haline gelmiş olması maden olmasında bir değişiklik meydana getirmez. Her hurda olan madenin farklı bir fiyatı bulunur. Gerekli incelemeler ile birlikte sizlerin kazancı bol olacak şekilde alım işlemini gerçekleştiriyoruz.